محل تبلیغات شما
عامو کودوم این کسشرا میتونه حال مارو خوب کنه؟ یه نیگاه به پشت سرتم کردی؟ یه نظر منو تو آیینه نیگا کن، ببین یه چرکی گیر کرده لای گلوت. گلو نگو بوگو گیتِ نگهبانی دروازه کهکشان. امروز دیگه جمعه س فردام که شنبه س. پس فرداهم یه شنبه است. پس دیروز نمیتونه بره برا خودش با دوستاش بازی کنه. به هرحال نظر همه محترمه ولی دیکتاتوری تنها راهه. یا دیکتاتوری یا خاک بازی. چادر پوشش خوبیه یهو کل یه چیز در بر میگیره ولی بستر فرهنگی داره. مسلمن الان مسخره س و تلاش برای در دست گرفتن مشتی  شنه. پشتی خیلی مقوله مهمیه حتا از پتو به نظرم مهم تره. اهمیت ولی گرفتنیه دادنی نیست فقط بگیر از هر چی جلوته آهای دراز دست مشنگ بهم یه مشت اهمیت بده جووون! چه نیگاه اهمیتانه ای. خودآزاری خوب نیست. خودآزاری خوب نیست.

کی رو مسخره می‌‌کنیم؟ تقلیل بده، تقلیل بده. پول نداری، به این فک کن. خونواده ت فلان بودن، به این فک کن. دوست دختر نداری به این فکر کن. آینده شغلی نداری به اینا فک کن به اینا فک کن.

تاریخ مونم چیز کسشریه ها اینهمه زور زدیم یه طور دیگه باشیم، بعد اینهمه زور میزنیم یه طور دیگه نباشیم. در حالی که دعوای اصلی بین باشیم یا نباشیم قرار بود باشه. ولی لایف استایل فکر می کنیم. یعنی اون تعلیق لازمه رو انجام نمیدیم. این که یه محیط آزمایشگاهی برای فکرمون ایجاد کنیم که متغیرها توش کنترل شده وارد بشن. لایف استایل میسازیم مدام. هی! من زندگی رو به تخمم گرفتم! »، هی! من دارم تلاش می‌کنم! من ایثارگرم! »، هی! بقیه چقد کسشرن! حالم از همه شون بهم میخوره » یا هی! من چقد خفنم، من جانشین چه‌گوارا م، من ارغوان ِ سایه‌م، من مهدی صاحب‌امانم »
معنا کجاس؟ معنی دهنده کیه؟ رابطه چیه؟

مهدی صاحب زمانه، اوبرمانش نیچه، و من قائل به کلمه، کلمه الوحده و الوحده الکلمه، با واژه ها زیاد دیگه .
نه من هستم نه تو، ماها دروغاییم ، برخورد و اتصال واژه هایییم . فقط کلمه هست، یکی، دو تا ، علی، احمد، محمد، حامد، حمید، محمود، حمود، حمد، حمار، محمور آیا ما راهی به جز توهم داریم برای فهم؟! و چرا ما این سوال را از خودمان میپرسیم؟ کدام عقده و کمبودی را میخواهیم پشت این ها قایم کنیم؟

یک سال بیا از خود بپرس که چرا؟!

نه این نه آن.
نه از رومم نه از زنگم.

صدها ده ها هزار سال
باید خفه شوی
نه عرضه ی زندگی
نه جرئت مرگ
بوی دنیای گه هم زده ات

حفره
حفره
یک چیز خالی هست
مانند سوراخ مستراح
گیر می‌کند
گاهی چیزهای با ارزش مان را از ما جدا می‌کند
فکر می‌کنم بهترین تمثیل این باشد برای من »

من سنگ مستراحم
زندگی عن است
تو آبی

نمیشه من فقط زیر بارون جلوی پام رو نگاه کنم، ولی تو برگردی؟

ای عشق ! همّتی کن ، رنجم به سر بَر ای عشق !

عنوان مرگ، آوارگی کفن ت موریانه زد، دنبال دست؟

یه , ,کن ,هی ,ولی ,ها ,فک کن , هی ,هی من ,به این ,را از

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ثبت شرکت، ثبت برند بچگی Linda's game backbilota niggporobva فقط تو decamenne قرآن هدایتگر است ܓ✿ راه سعادت انسان❤ خدا ❤ lerolvera